تجهیزات پزشکی
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / اتوکلاو ایرانی / اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی با قدرت وکیوم بالا

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی با قدرت وکیوم بالا

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی توانسته است در کنار رقیبان خارجی خود در عرصه تجاری به درجات بسیار رفیعی دست یابد. نکته بسیار مثبتی که در اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی وجود دارد، این است که این اتوکلاو ها دارای قدرت وکیوم بالایی است. این موضوع می تواند یک ترغیب کننده بی نظیر برای خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشک ایرانی محسوب گردد.

این موضوع از سالیان بسیار دور برای همه روشن شده است که اتوکلاو ایرانی در انواع مختلف خود توانسته است کار استریل را با بالاترین کیفیت اجرایی نماید.
این موضوع باعث شده است که اتوکلاو های دندانپزشکی ایرانی در خارج از کشور نیز جایگاه خوبی پیدا کند.

اتوکلاو دندانپزشکی

مروری کوتاه بر روی اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

اتوکلاو های بخار یکی از انواع کلی اتوکلاو ها محسوب می شوند.
هنگامی که حرف از پر مصرف ترین و در عین حال پرفروش ترین اتوکلاو های بخار به میان می آید، نوک پیکان کمان ما به سمت اتوکلاو های بخاتر دندانپزشکی نشانه می رود.
دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی یکی از دستگاه های اتوکلاو بخار است.
این دستگاه در دسته بندی اتوکلاو های بخار جز دسته اتوکلاو های کلاس b به حساب می آید.
این دسته بندی نشان می دهد که اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی قادر است، ابزار های جامد را به صورت کامل و بدون هیچ آسیبی به ابزار استریل کند.
علاوه بر این نکته (که در تمامی اتوکلاو های بخار مشترک است)  دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی کلاس b قادر است ابزارهایی که دارای پوشش خارجی است، به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی استریل و ضدعفونی نماید(این موضوع مختص اتوکلاو های بخار دندانپزشکی کلاس b است.)

این اتوکلاو ها به سبب ویژگی خوب خود در استریل وسایل مختلف جز محبوب ترین دستگاه های استریل به حساب می آیند.

اگر بخواهید می توانید به صورت مفصل درباره دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی در سایت ما مطالعه نمایید. همچنین می توانید برای خرید این دستگاه بسیار ایده ال با قدرت وکیوم بالا با یک تماس کوتاه با ما اقدام نمایید.

اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

مفهوم قدرت وکیوم بالا در اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

منظور از قدرت وکیوم در اتوکلاو های دندانپزشکی برای افراد اهل فن بسیار مشخص است. اما برای کسانی که با این مفاهیم نیمه تخصصی در دنیای تجهیزات استریل پزشکی آشنا نیستند این توضیح کوتاه را ذکر خواهیم کرد.
اتوکلاو دندانپزشکی بخار در درون خود قطعه مخصوصی به نام وکیوم دارد.
این قطعه پمپی حالت می تواند کار اتوکلاو دندانپزشکی را در استریل وسایل مختلف سرعت ببخشد.
به صورت اصطلاحی و تخصصی به این قطعه در اتوکلاو های بخار دندانپزشکی پمپ وکیوم گفته می شود.

مزایای وجود پمپ وکیوم در دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

مزایای فراوانی در وجود پمپ وکیوم در درون دستگاه اتوکلتو دندانپزشکی می توان نام برد. ما به صورت ساده و مختصر ما در این مقاله چند مورد از مهمترین مزایا را برایتان در فهرست زیر گردآوری کرده ایم:

  1. اولین و شاید حتی مهمترین مزیت وجود پمپ وکیوم در دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی سرعت کاهش مصرف انرژی در دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی است.
  2. دومین مورد که به نوبه خود می تواند بسیار مهم باشد، کاهش اطحلاک کار دستگاه است. یعنی هرچقدر سرعت کار بالا رود، دستگاه دارای زمان استراحت بیشتر خواهد بود.
  3. صرفه جویی اقتصادی نیز یکی دیگر از مزیت های وجود پمپ وکیوم در درون دستگاه اتوکلاو است. زیرا هنگامی که دستگاه زودتر کار خود را پایان دهد، مصرف برق و آب و سایر موارد نیز کاهش خواهد یافت.
  4. و به عنوان آخرین مورد می تواند به موضوع افزایش سیکل کاری دستگاه در کوتاه مدت اشاره کرد. این موضوع به این معنی است که شما اگر می خواهید وسایل زیادی را استریل کنید، نیازی نیست که خیلی صبر کنید تا هر سیکل کاری پایان یابد.
همانطور که با چند مورد ساده برایتان روشن شد وجود پمپ وکیوم آن هم با قدرت بالا در اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی می تواند یک مزیت بزرگ برای خرید شما به حساب آید.

بنابراین هموراه می توانید به عنوان یکی از گزینه های قوی بر روی خرید این دستگاه از فروشگاه ما تمرکز داشته باشید.

خرید اتوکلاو دندانپزشکی

خرید اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی یا خارجی؟!

هنگام خرید دستگاه های اتوکلاو حتما به نکات فراوانی دقت می کنید. اما باز هم اگر اطلاعات کافی را در زمینه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی نداشته باشید خرید می تواند برایتان سخت باشد.
مهمترین و شاید اولین دو راهی که افراد برای خرید تجهیزات این چنینی بر روی آن قرار می گیرند، برند است.
این موضوع که برای خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی اقدام کنیم، یا اتوکلاو دندانپزشکی خارجی می تواند بسیار کلیشه ای و در عین حال بسیار گیج کننده باشد.
این نکته قابل کتمان نیست که برند های خارجی در ساخت اتوکلاو های مختلف پیشگام بوده اند.
سال های تجربه کاری و ساخت در برخی برند های خارجی از برند های ایرانی بیشتر است.
اما ما با در نظر نگرفتن این مسائل و تولیدات داخلی و خارجی که در حال حاظر جلوی رویمان هستند باید این سردرگمی پیش از خرید را برای خود حل و فصل نماییم.
اگر هنوز هم برند های معتبر برای ساخت تجهیزلت استریل در دست خارجی ها بود، در این شرایط مطکمئنا خرید یک اتوکلاو دندانپزشکی خارجی برایتان بهترین انتخاب بود.
اما امروز برخلاف گذشته برند های داخلی تولید دستگاه های استریل توانسته اند جایگاه خوبی را به دست آورند.

بنابراین برای خرید اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی از برند های معتبر هیچ جای شکی برای خود باقی نگذارید.

اتوکلاو ایرانی

کیفیت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی در مقابل خارجی

هنگامی که حرف از کیفیت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی با قدرت وکیوم بالا پیش می آید این نکته به هیچ وجه قابل کتمان نیست که دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی توانسته است از سالیان دور جایگاهی خوبی را در مقابل رقیبان خارجی به خود اختصاص دهد.
این موضوع روشن است که امروز تولید کننده ایرانی تجهیزات استریل با آگاهی کامل از علم زنده روز دنیا و به کار گیری نیروهای مجرب و آموزش دیده توانسته است، دستگاه بسیار با کیفیتی را به بازار های داخلی و خارجی عرضه کند.
تمام قطعات به کار گرفته شده برای ساخت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی از بهترین متریال اولیه تهیه شده است.
جای هیچ تردیدی وجود ندارد که دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی تمامی استانداردهای لازم را برای اجرای کار استریل دارا است.
بنابراین این موضوع می تواند مشوق خوبی برای شما خریدار عزیز برای ثبت سفارش دستگاه اتوکلاو محسوب گردد.

ارتباط با تولید کننده و نمایندگی فروش اتوکلاو

هنگام خرید یکی از ویژگی های مهمی که شما باید به عنوان یک خریدار به آن دقیق شوید این است که موقعیت جغرافیایی خود را بسنجید.
باید به این نکته دقیق شوید که آیا به نمایندگی یا کارخانه تولید کننده دستگاه اتوکلاو نزدیک هستید (حداقل در یک کشور هستید یا خیر؟).

این موضوع بسیار حائز اهمیت است، زیرا هنگامی که بخواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو اقدام نمایید باید بتوانید بر روی خدمات پس از فروش و گارانتی محصول حساب ویژه ای باز کنید.

اگر از دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی را بخرید حداقل می توانید هنگام نیاز به نمایندگی های مجاز آن سر بزنید.
اما اگر دستگاه اتوکلاو خارجی را از نمایندگی های غیر مجاز یا واسطه ها در بازار سیاه خریداری نمایید، دستتان به هیچ کجا بند نخواهد بود.
دستگاه اتوکلاو به نوبه خود جز دستگاه های گران قیمت به حساب می آید، بنابراین هر اشتباه شما در این زمینه می تواند برایتان ضرر های جبران ناپذیری را به جای بگذارد.

این نکته مهم را بدانید که هر دستگاه اتوکلاو دارای عمر و کارایی بالای ۱۰ است البته به شرط اینکه دستگاه دارای بدنه و تجهیزات داخلی سالم بوده و کیفیت اولیه لازم را دارا باشد.

در این شرایط دستگاهی که قرار است مدت بسیار طولانی را برایتان کار کند بهتر نیست از مکان درست و با کیفیت مناسب خریداری نمایید.

همواره می توانید برای خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی سوالات خود را از بخش پشتیبانی ما جویا شوید.

بررسی تخصصی سالانه دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی

یکی از نکات مهمی که هر ساله باید بر روی دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی پیاده شود، بررسی تخصصی آن است.
این دستگاه همواره باید هر سال توسط متخصصات تولید کنده بررسی شد تا هر گونه خرابی احتمالی آن رفع گردد.
نکته بسیار مهم و البته خوشایند برای شمابه عنوان یک مشتری این است که این بررسی های تخصصی سالانه که در واقع بر ارزش و ماندگاری دستگاه اتوکلاو شما نیز اضافه می کند، به عنوان حدمات پس از فروش به حساب آمده و برایتان رایگان است.
این نکته بسیار خوبی است که ممکن است برخی از خریداران از آن اطلاعی نداشته باشند و برخی از فروشندگان نیز آن را پشت گوش بیاندازند.
اما ما به عنوان یک فروشگاه متعهد و معتبر بر این باوریم که همواره با دادن این خدمات مفید و مهم به مشتری بر اعتبار خود و ماندگاری کالایی که فروخته ایم می افزاییم.

گارانتی، تعهد بلا استثنا در مقابل اتوکلاو

برگه گارانتی یکی دیگر از تعهدات ماست که همیشه به صورت حرفه ای به آن پرداخته ایم.
این نکته به هیچ وجه قابل کتمان نیست که ما در مقابل اتوکلاو دندانپزشکی ایرانی گارانتی را از کارخانه تولید کننده به شما رائه می کنیم.
هر چند از این موضوع اطمینان داریم که دستگاه هایی که برای فروش در فروشگاهمان قرار داده ایم بدون مشکل کار خواهند کرد، اما باز هم از این نکته حرفه ای و مهم تجاری غافل نمانده ایم.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی مطب دندانپزشکی

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی مطب دندانپزشکی

خرید اینترنتی اتوکلاو رومیزی را به آسانی در سایت معتبر ما انجام دهید. در خرید …