تجهیزات پزشکی
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / اتوکلاو آزمایشگاهی / قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی انواع سایز ها

قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی انواع سایز ها

قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی در فروشگاه ما بر اساس تمام سایز های آن قابل استعلام است. بر این اساس قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی می تواند کمی متغیر باشد. اما باز هم قیمتی که در فروشگاه ما به شما پیشنهاد داده می شود، نسبت به قیمت هایی که در فروشگاه های مشابه دریافت خواهید کرد، مناسب و پایین تر است.

در کنار قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی کیفیت این دستگاه در اندازه های مختلف آن نیز برای هر کسی که می‌خواهد این دستگاه را بخرد حائز اهمیت است.

اتوکلاو آزمایشگاهی

نگاهی به دستگاه استریلی به نام اتوکلاو آزمایشگاهی

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی با کیفیت بالا در فروشگاه ما قابل خریداری است.
دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی یک وسیله بسیار خوب برای استریل انواع وسایل آزمایشگاهی است.
این دستگاه به قدری کار خود را خوب انجام می‌دهد که بعد از اتمام، شما به هیچ وجه نمی توانید هیچ آثاری از میکروب های عفونی یا غیر عفونی را بر روی وسایل و ابزارهای بدون پوششی که این دستگاه استریل کرده است پیدا کنید.
این نکته را به خاطر داشته باشید که دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی یکی از دستگاه های کلاس N است و در استریل وسایل مختلف دارای این محدودیت می باشد که نمی تواند وسایل که دارای پوشش خارجی هستند را استریل کرد.

در ادامه مطلب به موضوعات قیمت، کیفیت و همچنین نحوه خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی خواهیم پرداخت.

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

به دستگاه اتوکلاو در چه اندازه ای نیازمندید؟

انتخاب و خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی در اندازه مشخص به سه فاکتور مهم بستگی دارد:

  1. میزان فضایی که برای قرار دادن دستگاه اتوکلاو دارید.
  2. میران وسایلی که می خواهید در دستگاه اتوکلاو استریل نمایید.
  3. اندازه وسایلی که می خواهید برای استریل در درون دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی قرار دهید.

همانطور که متوجه شدید اولین و مهم‌ترین فاکتور خرید دستگاه اتوکلاو و انتخاب اندازه مشخص به این موضوع بستگی دارد که فضای شما چه اندازه است؟
اگر دستگاه اتوکلاو بزرگتری را بخرید و نتوانید در فضای مورد نظر خود از آن استفاده کنید چه فایده‌ای خواهد داشت؟
با توجه به دومین فاکتوری که در بالا ذکر شد باید مشخص کنید که چه حجمی (تعداد) از وسایل را می‌خواهید مورد استریل قرار دهید هر چه که به وسایل شما بیشتر شود در نتیجه شما به دستگاه بزرگتری نیز نیاز دارید.
و سومین فاکتور مهم در خرید دستگاه اتوکلاو و انتخاب اندازه آن این است که اندازه دقیق ابزارهایی را که می خواهید استریل کنید را داشته باشید.
ممکن است عرض یا طول وسیله‌ای که می خواهید استریل نمایید بزرگ یا کوچک باشد.
این موضوع بسیار مهم است زیرا اگر ابزار شما وارد دستگاه نشود، کار استریل به هیچ وجه انجام نخواهد شد.
دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی را در اندازه های بسیار متنوع برای فروش در بازار قرار داده ایم.
بطور کلی سایز های اتوکلاو آزمایشگاهی در ظرفیت های ۱۰ لیتری، ۲۵ لیتری، ۷۵ لیتری و ۱۰۰ لیتری در مدل اتوکلاو ایستاده انتخاب می شود.

در ادامه مطلب به موضوعات قیمت، کیفیت و همچنین نحوه خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی خواهیم پرداخت.

قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی

قیمت دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

بدیعی است که اگر می‌خواهید دستگاهی را خریداری نمایید که قیمت بسیار مناسبی را برایتان به همراه داشته باشد فروشگاه ما می تواند انتخاب درست و اولین جایی باشد که شما را به هدفتان برساند.
همواره می توانید برای خرید دستگاه و وسایل مختلف از قبیل انواع تجهیزات استریل به فروشگاه های دیگر در سطح شهر سر بزنید، اما این نکته را بدانید که قیمت پیشنهادی ما برای دستگاه‌ های با کیفیتی که به شما ارائه می‌کنیم در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

انواع اتوکلاو آزمایشگاهی

جایگاه کیفیت اتوکلاو آزمایشگاهی فراتر از قیمت

اگر با ما همراه شوید می توانید بالاترین کیفیت اتوکلاو آزمایشگاهی را با پایین ترین قیمت آن خریداری نمایید.
اما اگر بخواهید وارد بازار واسطه ها یا فروشگاه های غیر مجاز شوید این موضوع که بتوانید با بودجه مناسب دستگاه اتوکلاو و با کیفیتی بخرید و کمی دور از انتظار است.
در خوشبینانه ترین حالت ممکن واسطه‌ها دستگاهی با کیفیت متوسط را با قیمتی بسیار بالا به شما خواهند فروخت، اما اگر به این موضوع بدبینانه نگاه کنیم شما هزینه بسیار بالایی را صرف خرید کالای بی کیفیت خواهید کرد.
کیفیت بالا و قیمت مناسب در فروشگاه ما یک شعار تجاری نیست ما سالیان سال است که با این هدف از کارهای خود را انجام می دهیم.

مشخصات فنی اتوکلاو آزمایشگاهی مطلوب

همانطور که می دانید دستگاه اتوکلاو دارای بخش های درونی مختلفی است.
این بخش ها باید به طوری ساخته شوند که بتوانند در مقابل حرارت و رطوبت بسیار بالا مقاوم بوده و دچار پوسیدگی یا آسیب‌های مختلف نشوند.
همچنین دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی باید در قسمت های جوش خوردگی مانند قسمت درب ها و جاهای مختلف درست ساخته شود تا احتمال شکست یا خرابی در دستگاه وجود نداشته باشد.
در درون دستگاه بخش های حساسی برای تشخیص اینکه چه وسیله ای مورد استریل قرار گرفته است نیز وجود دارد.

این نکته را به خاطر داشته باشید که ما دستگاه هایی را به شما برای خرید پیشنهاد می کنیم که دارای گواهینامه های استاندارد و بین المللی است و افراد متخصص و مجرب تمام کنترل های کیفی را بر روی دستگاه انجام دادند.

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی

انتخاب اتوکلاو مناسب برای خرید

انتخاب دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی مناسب برای خرید کاری بس دشوار و در عین حال کاری بسیار آسان خواهد بود.
شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه خرید یک دستگاه می تواند در آن واحد هم دشوار و هم آسان باشد؟!
در جواب این سوال باید به شما بگویم که اگر با نا آگاهی و اطلاعات کم برای خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی، وسایل و تجهیزات استریل اقدام نمایید خرید یک دستگاه مناسب برایتان بسیار سخت خواهد بود؛ اما می توانید اطلاعات ابتدایی را در مورد دستگاه اتوکلاو داشته باشید در کنار متخصصان برای خرید دستگاه قرار بگیرید، خرید دستگاه اتوکلاو برایتان کاری بسیار آسان خواهد بود.
با توجه به این مطلب، متوجه شده اید به دست آوردن سود یا ضرر کردن در خرید تجهیزات استریل به دست خودتان است.
اگر با ما به عنوان یک نمایندگی مجاز در ارتباط باشید می توانید خرید دستگاه اتوکلاو را به آسانی انجام دهید.

مشاوره های رایگان با افراد متخصص در زمینه تجهیزات استریل و صد البته دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی می‌تواند بهترین دستگاه ها را برای انتخاب پیش روی شما قرار دهد.

اگر با پشت پا زدن به این شانس با واسطه ها وارد خرید شوید، شانس خود را برای داشتن یک خرید ایده‌آل به حداقل ترین میزان ممکن خواهید رساند.
هنگام خرید از فروشگاه های غیر مجاز علاوه بر اینکه دارای اطلاعات و آگاهی لازم برای خرید دستگاه اتوکلاو نیستید در این شرایط افراد غیر متخصص نیز در کنار شما هستند و نمی‌توانند برای بهترین خرید راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما بدهند.
کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم تنها وقتی نصیبتان می‌شود که با نمایندگی های مجاز برای خرید دستگاه اتوکلاو در یک در ارتباط باشید.
این موضوع که بخواهید با نمایندگی های غیر مجاز بهترین خرید را تجربه کنید بر اساس تجربیات سابق ما تقریباً غیر ممکن است.

گارانتی معتبر برای دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

گارانتی یا ضمانت نامه در واقع تعهدی از جانب تولید کننده و فروشنده کالا به شما به عنوان یک خریدار است که دستگاهی را که تحویل گرفته‌اید بر اساس بخشنامه و گارانتی که در اختیار دارید قابل تعمیر یا تعویض خواهد بود.
در سراسر جهان با کیفیت ترین کالا ها نیز دارای گارانتی و پشتیبانی پس از فروش هستند زیرا ممکن است یک مسئله کوچک برای دستگاه پیش بیاید که شرکت تولید کننده آن موظف به تعمیر یا تعویض آن دستگاه باشد.
بحث ضمانت نامه در خرید یک کالا بحث بسیار مهمی است که اگر چه در کشور عزیزمان ایران به اندازه که باید جا نیفتاده اما ما قویاً به آن پایبندیم.
تمام کالا هایی که ما برای فروش به شما عرضه می کنیم دارای گارانتی های معتبر کارخانه‌ای است.
قبل از خرید کالا و یا پس از تحویل کالا از نمایندگان ما برگه گارانتی و ضمانت نامه آن را به خوبی مطالعه کنید تا بدانید که کدام یک از مشکلات دستگاه جزو خدمات ضمانت‌نامه‌ ای ما محسوب می شود.
دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است، زیرا وقتی مشکلی برای دستگاه پیش می‌آید با داشتن علم و آگاهی کافی نسبت به گارانتی آن دستگاه می توانید فوراً به فروشنده یا تولید کننده دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی برای رفع مشکلات آن مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش اتوکلاو آزمایشگاهی

آیا می دانید دستگاه اتوکلاو به صورت سالیانه باید بررسی و سرویس گردد؟ آیا می دانید نصب دستگاه اتوکلاو پس از خرید چگونه انجام می گیرد؟ سوالات اینچنینی زیادی پس از خرید دستگاه اتوکلاو ممکن است برایتان ایجاد شود.
تمامی این سوالات با خدمات پس از فروشی که شرکت هایی که از آنها دستگاه اتوکلاو خریده اید جواب داده می شود. هنگامی که کار ثبت سفارش یک دستگاه اتوکلاو را انجام دادید شاید بتوان گفت که تازه نیمی از راه را رفته اید اما هنوز خدمات پس از فروش را باید از تولید کننده یا فروشنده دستگاه اتوکلاو دریافت نمایید.
خدمات پس از فروشی که شرکت ها به شما ارائه می کنند به اندازه ضمانت نامه و حتی فروش کالا حائز اهمیت است.

ما به عنوان یک فروشنده مجاز به تمامی خدمات پس از فروش که فروشنده باید به شما ارائه دهد، متعهد هستیم و تمامی این موارد را به درستی به شما ارائه خواهیم کرد.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه اتوکلاو سطلی هوشمند دیجیتال

خرید دستگاه اتوکلاو سطلی هوشمند دیجیتال

خرید دستگاه اتوکلاو سطلی هوشمند دجیتال در فروشگاه آنلاین ما با ارزانترین قیمت ممکن است. …