تجهیزات پزشکی
جمعه , آبان ۷ ۱۴۰۰
خانه / اتوکلاو پارس مهر / قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی پارس مهر

قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی پارس مهر

قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی از شرکت پارس مهر در نمایندگی ما برای خرید بسیار مناسب است. اگر می خواهید یک دستگاه اتوکلاو رومیزی کلاس بی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید، به نمایندگی پارس مهر سر بزنید.
شرکت پارس مهر با داشتن خط تولیدی بسیار قدرتمند تجهیزات استریل و اتوکلاو های بخار را با بالاترین کیفیت و کارایی بروز به بازار مشتری ارائه می کند. این برند توانسته است قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی را به صورت مقرون به صرفه ای مصوب کرده و این قیمت را بر اساس خواسته مشتری تنظیم نماید.

قیمت اتوکلاو رومیزی

اتوکلاو رومیزی برترین تجهیز بخار

امروزه نیاز به تجهیزات پرقدرت برای استریل لوازم در کوتاه ترین مدت و با صرف انرژی بهینه بسیار به چشم می خورد. البته نباید این نکته را نادیده گرفت که از سالیان دور دستگاه هایی با عنوان اتوکلاو توانسته اند این کار را به صورت های مختلف انجام دهند.
این تجهیزات به مرور زمان با تحقیق و تخصص به شکل امروزی و پرکاربرد خود در آمده اند. در این میان اتوکلاو های بخار در نوع خود از بهترین اتوکلاو های موجود برای کار استریل هستند.
البته اتوکلاو های دیگری مانند اتوکلاو پلاسما که بروزترین اتوکلاو ها برای ضدعفونی وسایل است نیز به روی کار آمده اما در این میان نمی‌توان از کارایی فراوان اتوکلاو های بخار به عنوان اتوکلاو های قدیمی‌ تر چشم‌پوشی کرد.
اتوکلاو رومیزی به عنوان یکی از برترین تجهیزات استریل بخار می تواند کار استریل را در کلینیک ها و مطب ها با بالاترین کیفیت انجام دهد. این اتوکلاو هموار کار استریل این را با فشار بالای بخار آب انجام می‌دهد. دستگاه اتوکلاو رومیزی در میان تجهیزات بخار از پرطرفدارترین دستگاه ها به حساب می آید.

دلیل این موضوع نیز اندازه مناسب دستگاه و کارایی بسیار خوب آن است. علاوه بر این قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی نیز برای خرید بسیار مناسب است.
این شرایط برایتان بسیار مناسب تر خواهد بود در صورتی که بخواهید برای استعلام قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی به نمایندگی های مجازی مانند فروشگاه ما سر بزنید. در فروشگاه ما قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی از برند های بسیار معتبر مانند برند پارس مهر یکی از بهترین شرکت های ایرانی برای خرید بسیار مناسب است.
همین حالا می توانید با شماره هایی که در اختیارتان قرار داده شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را برای ثبت سفارشات آن به دست آورید.

بخوانید: قیمت دستگاه اتوکلاو پسماندهای بیمارستانی

پارس مهر بهترین تولید کننده دستگاه اتوکلاو رومیزی

شرکت های زیادی در داخل و خارج از کشور در حال تولید تجهیزاتی مانند اتوکلاو بخار رومیزی هستند.
در این میان نمونه های ایرانی دستگاه اتوکلاو رومیزی نیز توانستند به جایگاه بین‌المللی خوبی برسند. شرکت پارس مهر به عنوان بهترین تولید کننده دستگاه اتوکلاو رومیزی در داخل ایران از مدتی پیش در حال فعالیت است.
این شرکت با بهره گیری از علم روز و نیروهای متخصص و مجرب سیستم های بروزی برای کار استریل تولید گشته است.

جای هیچ ابهامی نیست که شرکت پارس مهر به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید تجهیزات استریل در ایران هم اکنون در حال فعالیت می باشد. قیمت اتوکلاو رومیزی از برند پارس مهر نیز به عنوان یکی از تولیدات ایرانی با کیفیت برای خرید بسیار مناسب است. اگر می خواهید بهترین قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی را برای خرید از به یک برند معتبر استعلام کنید، شرکت پارس مهر این شرایط خرید را برای شما مشتری گرامی ایجاد کرده است.
همواره می توانید برای استعلام قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی از برند پارس مهر به صورت مستقیم با شماره هایی که در اختیارتان قرار داده شده است تماس بگیرید.

قیمت اتوکلاو پارس مهر

خرید اتوکلاو رومیزی دارای تاییدیه استاندارد بین المللی

دستگاه اتوکلاو رومیزی در فروشگاه ما با برند پارس به شما ارائه می گردد دارای تاییدیه استاندارد بین المللی و اروپا است.
این تاییدیه نشان می‌دهد این دستگاه اتوکلاو رومیزی ایرانی توانسته است بر اساس معیارهای دقیق ساخته و پرداخته شود. این دستگاه می تواند کار استریل لوازم را با کیفیتی دقیق انجام دهد. بنابراین با توجه به قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی و مجوزهای لازم درباره کیفیت این دستگاه می توانیم با این مطلب برسیم که خرید این دستگاه اتوکلاو رومیزی برایتان هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تمام می شود.
این دستگاه استریلایزر با برند ایرانی پارس مهر از صنایع رحیمی توانسته است از سایر رقیبان خود سبقت گرفته و کار استریل لوازم را به صورت ۱۰۰% و تضمینی انجام دهد.

همواره می توانید برای استعلام قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی که دارای تاییدیه استاندارد بین المللی است با شماره های درج شده تماس بگیرید. این دستگاه اتوکلاو ایرانی به صورت استاندارد می‌تواند کار استریل و میکروب زدایی را در کلینیک های دندانپزشکی برایتان انجام دهد.

بخوانید: تولید کننده اتوکلاو ۷۵ لیتری ایرانی

اتوکلاو رومیزی ایرانی

فروش اتوکلاو رومیزی پارس مهر در اندازه مختلف

دستگاه های اتوکلاو رومیزی مانند تمام تجهیزات دیگر دارای سایز بندی هستند.
تولید کنندگان معمولاً این دستگاه ها را در اندازه های کوچک تا بزرگ تولید می کنند. در اینجا شرکت پارس مهر نیز از این موضوع مستثنی نخواهد بود. یکی از نکات خوبی که در فروش اتوکلاو رومیزی پارس مهر در نمایندگی ما وجود دارد این است که ما دستگاه‌های اتوکلاو رومیزی را در اندازه های مختلف از کوچکترین سایز تا بزرگترین سایز به شما مشتری گرامی ارائه می کنیم.

در فروشگاه ما می توانید قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی را در تمام اندازه های آن استعلام کرده و برای خرید آن اقدام نمایید. تنوع بالای محصولات و قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی در فروشگاه ما همگی با هم سبب می شود که بتوانید خریدتان را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به اتمام برسانید.

اتوکلاو رومیزی کلاس b

قیمت پیشنهادی شرکت پارس مهر برای اتوکلاو رومیزی

قیمت دستگاه اتوکلاو رومیزی که شرکت پارس مهر برای بهترین محصولات خود به شما پیشنهاد می‌کند بسیار مقرون به صرفه است.
در واقع هنگامی که شما برای خرید با نمایندگی ما تماس بگیرید قیمت دستگاه اتوکلاو که به شما اعلام می گردد قیمتی است که شرکت پارس مهر برای فروش تولیدات خود مشخص کرده است.
با توجه به این شرایط شما در نمایندگی ما خرید واسطه ای را هرگز تجربه نخواهید کرد و هیچ هزینه اضافی یا مازادی را برای خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی با بالا ترین کیفیت آن نخواهید پرداخت.

این شرایط ویژه قیمتی را برای خرید بهترین دستگاه اتوکلاو رومیزی ایرانی از برند پارس مهر تولید صنایع رحیمی از دست ندهید و همین حالا با شماره مستقیم مشاور مربوطه تماس بگیرید.

 

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راهنمای انتخاب و خرید اتوکلاو دندانپزشکی

راهنمای انتخاب و خرید اتوکلاو دندانپزشکی

راهنمای خرید اتوکلاو دندانپزشکی را از ما دریافت کنید. بهترین راهنمای جامع خرید اتوکلاو های …